top of page
bgImage

Mūsu pakalpojumi

ZS "Birzes" piedāvā mežizstrādes pakalpojumus, lauksaimniecības
pakalpojumus un lauksaimniecības produktus

MEŽIZSTRĀDES PAKALPOJUMI

MEŽIZSTRĀDES PAKALPOJUMI

Meža zāģēšana

Šķeldošana

Cirsmu izvešana

Koksnes iepirkšana

Sākot ar 1996. gada, saimniecība sniedz mežizstrādes pakalpojumus. Izvērtējot mežsaimniecībā notiekošo, saimniecība izsvēra iespēju pašiem ražot šķeldu, ko izmantot kā kurināmo. Saimniecības īpašumā ir 80 ha mežu un krūmāju, kas katru gadu jākopj, kā arī jākopj laukiem piegulošās grāvmales un meliorācijas grāvji. Kā rezultātā pēc kopšanas darbiem paliek ļoti daudz šķeldas materiāla, kas ir labs kurināmais.

Ilgtermiņa sadarbība ir izveidojusies ar AS Latvijas Valsts mežiem, SIA Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūtu un AS Latvijas Finieri,kur tiek veikti mežizstrādes pakalpojumi, cirsmu izstrāde un izvešana. Saimniecības 28 darbinieki tiek nodrošināti ar darbu visu gadu.


Izvērtējot mežsaimniecībā notiekošo, saimniecība izsvēra iespēju pašiem ražot šķeldu, ko izmantot kā kurināmo. Saimniecības īpašumā ir 80 ha mežu un krūmāju, kas katru gadu jākopj, kā arī jākopj laukiem piegulošās grāvmales un meliorācijas grāvji. Kā rezultātā pēc kopšanas darbiem paliek ļoti daudz šķeldas materiāla, kas ir labs kurināmais.

LAUKSAIMNIECĪBAS PRODUKTI

LAUKSAIMNIECĪBAS PRODUKTI

Mieži

Auzas

Ziemas rapši

Ziemas, vasaras kvieši

Saimniecība apsaimnieko 1700,54 ha(t.sk. 1552.52 ha l/s izmantojamā zeme) ,kuras lielāko daļu aizņem graudaugu un rapša sējumi.Pārsvarā audzē pārtikas graudus - kviešus, rapsi,kā arī lopbarības graudus - miežus, auzas .


Sējai izmanto gan pašu, gan pirkto sēklu. Audzē arī kartupeļus, sarkanās galda bietes un lopbarības bietes. Sienu iegūst no ilggadīgajiem zālājiem.


Lai raža būtu kvalitatīva, saimniecība cenšas ievērot
optimālos augsnes sagatavošanas, sējas, augu aizsardzības pasākumu veikšanas termiņus, iespēju robežās veic augu sekas maiņu. Saimniecībā augkopības ražības nodrošināšanai pielieto gan minerālmēslus, gan augu aizsardzības līdzekļus. 

Iegūto ražu realizē pārstrādes uzņēmumiem.
Sadarbības partneri SIA Elagro Trade, LPKS Agrario, AS Dobeles Dzirnavnieks, SIA Dojus Latvija, SIA Neste Latvija , SIA Intrac Latvija u.c.

Lauksaimniecības pakalpojumi

Lauksaimniecības pakalpojumi

Sēšana
Traktora pakalpojumi
Spectehnikas pārvadšāna
Mežtehnikas pārvadāšana

bottom of page